خط تولید رب گوجه فرنگی

خط تولید رب گوجه فرنگی

در سال های اخیر در کشورمان، با توجه به مصرف زیاد رب گوجه فرنگی به عنوان چاشنی غذاهای ایرانی، راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی یکی از پرطرفدارترین حوزه های سرمایه گذاری برای فعالان اقتصادی بوده است. گروه ماشین سازی نامجو با سابقه فعالیت طولانی مدت در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی در حوزه مواد غذایی، یکی از پیشگامان در عرصه راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی است.
آنچه در طراحی و ساخت خط تولید رب گوجه فرنگی بسیار حائز اهمیت است کیفیت متریال و کیفیت ساخت دستگاه هاست، چرا که عدم کیفیت در ساخت دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی تاثیر مستقیم بر روی کیفیت تولید رب گوجه فرنگی میگذارد. ما افتخار این را داریم که از نظر کیفیت ساخت و متریال به کاربرده شده در دستگاهایمان در رقابت با شرکت های تراز اول بین المللی هستیم و نظر مشتریان ما دراین باره، تاییدی بر ادعای به حق ماست.

مراحل خط تولید رب گوجه فرنگی

گروه ماشین سازی نامجو از صفر تا صد مراحل طراحی و ساخت خط تولید رب را بر عهده میگیرد در بالاترین کیفیت ممکن آنرا اجرا میکند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید سیر تکمیلی خط تولید رب از ابتدا تا انتها به خوبی نشان داده شده است. با کلیک بر روی هر دستگاه میتوانید توضیحات وتصاویر آن ها را ببینید.

مشخصات دستگاه های خط تولید رب گوجه فرنگی

100درصد دستگاه های خط تولید رب توسط گروه ماشین سازی نامجو طراحی و ساخته میشوند. در این راستا، مشخصات دستگاه ها و عملکرد آنها برای سرمایه گذاران بسیار اهمیت دارد. ما سعی کردیم تا حد امکان توضیحات جامع و کاملی را برای هر دستگاه به همراه عکس، فیلم و انیمیشن نحوه عملکرد آنها برایتان به تفصیل شرح دهیم. در ادامه میتوانید لیست تمامی دستگاه های مورد نیاز برای خط تولید رب را ببینید.